Podróżowanie z apartem, by zrobić piękne zdjęcia z całego świata, może być nie tylko prawdziwą przyjemnością, ale również pewnym rodzajem pracy. W dobie rozwoju mediów społecznościowych oraz tak wspaniałego czasu dla wszelkich twórców, jak blogerzy czy fotografowie freelancerzy, zarabianie na swojej pasji jest naprawdę możliwe. W internecie jest mnóstwo stron, których autorzy żyją właśnie w taki sposób. Tworzenie relacji i publikowanie zdjęć z różnych stron naszego globu, to sposób na wyrażenie siebie w podróży.

Zarobkowe podróżowanie z apartem

Co chwilę można natknąć się na historie osób, które zamieniły pracę na nudnym na tapecie na podróżowanie po całym świecie z aparatem. Dzięki temu realizują swoją pasję jaką jest fotografia, a poza tym tworzą naprawdę bardzo wartościowych content jakim są treści dotyczące podróży w ogóle. Zdjęcia z całego świata są wizualnym dowodem na to, że można podróżować za naprawdę niedużo. W końcu mało Który fotograf podczas swoich podróży nocuje w luksusowych hotelach. Tak naprawdę bowiem nie o wygodę tutaj chodzi, a możliwość zobaczenia jak najwięcej.

Fotograf ze swoim sprzętem

Podziel się zdjęciami na blogu

Zdjęciami z podróży warto jest się dzielić na swoim blogu. Początku mogą to być relacje po prostu z krótkich wypadów gdzieś w Polsce czy Europie, a w miarę rozwoju tego medium z pewnością będą pojawiały się możliwości podróżowania dalej. Dobrej jakości zdjęcia można sprzedawać do magazynów o podróżach, dla wydawnictw specjalizujących się w książkach podróżniczych, lub po prostu tworzyć je na zamówienie konkretnych firm działających w branży podróżniczej.