Firma Adsmycze.pl jest dystrybutorem różnorodnych modeli smyczy. Są to popularne i modne gadżety mające wszechstronne zastosowanie. Niektóre osoby wykorzystują je w pracy, w celu np. zawieszenia identyfikatora, wtedy stanowią element stroju służbowego. Zazwyczaj posiadają na powierzchni taśmy logo firmowe. Można zakupić smycze długie i krótkie. Wyposażone standardowo lub z ciekawymi dodatkami. Propozycji jest wiele, warto zapoznać się z bogatą ofertą.

Smycze dla firm w różnych odsłonach

Adsmycze.pl posiadają różne szerokości taśm. Propozycje obejmują min. takie wymiary jak: 10 mm, 15mm, 20mm, 25mm. Dzięki tym możliwościom można zaplanować szerokość do danych potrzeb. Firma zapewnia nadruk jednostronny lub dwustronny. W asortymencie znajdują się różnorodne dodatki do smyczy. Są to min. plastikowe złączki, dzięki czemu można dopiąć krótszą część smyczy do tej standardowej, tyczy się to smyczy dwuczęściowych. Można dokupić również etui foliowe na dokumenty czy identyfikatory. Ciekawym rozwiązaniem są także bezpieczniki do smyczy. Smycze można dowolnie modyfikować i udoskonalać za pomocą dodatków.

gadżety reklamowe

W jaki sposób zamawiać te gadżety reklamowe?

Klienci wybierają odpowiadający im model smyczy ze względu na szerokość i długość taśmy. Ustalają kolor jaki najbardziej im odpowiada oraz wszelkie nadruki. Oczywiście pracownicy Adsmycze pomogą w wyborze odpowiednich dodatków oraz elementów wykończeniowych. Doradzą w przypadku różnorodnych wzorów czy logo. Cennik dostępny jest na stronie firmy. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju. Bardzo często dotyczy to dużych miast np. Krakowa, Warszawy, Torunia, jak również mniejszych miejscowości. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań, doświadczona obsługa pomoże i wyjaśni wszelkie niejasności.

Gadżety reklamowe – w jaki sposób przyczyniają się do budowania wizerunku firmy?

Smycze reklamowe niewątpliwie mogą wpłynąć pozytywnie na wizerunek firmy. Tak dzieje się również w przypadku innych gadżetów jak np. długopisy, kubki, poduszki, zawieszki czy breloki. Są one często rozpowszechniane na różnych imprezach, eventach. Są one znakowane np. logo firmowym. W ten sposób trafiają do wielu odbiorców, którzy mogą stać się  potencjalnymi klientami danej firmy.