Jeżeli interesuje Cię hurtowy zakup żywych choinek, musisz wiedzieć, że nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili. Niestety, ale czas około bożonarodzeniowy jest gorącym okresem, dlatego wybór idealnych choinek może stać się trudny, bo w tym czasie drzewka stają się produktem deficytowym! Dlatego najładniejsze okazy w atrakcyjnych cenach warto zamówić już teraz, aby w przedświątecznej gorączce spać spokojnie, nie martwiąc się o dostawy! Sklep Hoho-Choinka prowadzący sprzedaż choinek z własnej plantacji to miejsce, które warto poznać już teraz, aby nie martwić się o zaopatrzenie w żywe choinki przed Bożym Narodzeniem!

Hoho-Choinka, czyli sprzedaż choinek z własnej plantacji

Hoho-Choinka to nie tylko sklep online zajmujący się detaliczną dystrybucją żywych choinek. Jesteśmy również hurtownią, prowadzącą sprzedaż choinek z własnej plantacji w Polsce, a także z zaprzyjaźnionych gospodarstw w Danii. To co wyróżnia nasze plantacje, to fakt, że spełniają surowe normy uprawy drzewek, a międzynarodowy certyfikat GlobalGAP to gwarancja najwyższej jakości żywych choinek uprawianych zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Ich hodowla odbywa się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o ich zdrowie, odpowiednią wielkość oraz szereg innych parametrów, wpływających na wysoką klasę towaru oraz zadowolenie konsumentów! Choinki hurt w Hoho-Choinka obejmuje takie drzewka jak np. jodła kaukaska cięta i w doniczce czy świerk. Żywe choinki dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością można wpasować się w gusta detalicznych klientów, a drzewka w doniczce będą idealną alternatywą dla osób, których mottem staje się „less waste”.

Hurtową sprzedaż choinek z własnych plantacji oraz z duńskich hodowli, prowadzimy na terenie takich województw jak: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, podlaskie, lubelskie oraz świętokrzyskie. Jak zatem widać, obszar naszej działalności jest dosyć szeroki!

Ceny żywych choinek – z nami możesz „spać spokojnie”

Dynamiczne wzrosty cen spędzają Ci sen z powiek bowiem martwisz się, że choinki hurt w tym roku osiągną wysokie ceny? Spokojnie! Wystarczy, że w Hoho-Choinka złożysz zamówienie już wczesną jesienią, a gwarantujemy, że koszty zakupu hurtowej ilości żywych choinek będą niezwykle atrakcyjne. Wynika to z faktu, że nasza pozycja na rynku przez kilka lat naszej działalności jest mocno ugruntowana, a poza tym posiadamy własne i zaprzyjaźnione plantacje. Oba te czynniki powodują, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym hurtowym, jak i detalicznym klientom przystępne ceny żywych choinek. 

Choinki hurt, jak złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie na hurtową ilość choinek żywych należy skontaktować się z naszym zespołem telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nasza kadra fachowo odpowie na wszystkie pytania i pomoże dokonać najlepszego wyboru zarówno jeżeli chodzi o rodzaj świątecznych drzewek, jak i ofertę cenową. Zapraszamy!